Skip to content Skip to footer

Sail Med katamaran kiralama ile mükemmel bir tatilin tadını çıkarın.

Sakin koyları, tarihi kalıntıları, bozulmamış plajları ve cennet gibi adaları keşfedin. Lüks bir katamaranda rahatça yol alırken Turkuaz denizin doğal güzelliğine dalın. Akdeniz’in berrak sularında yüzün ve lüks bir katamaran tatilinde denizin ritmiyle rahatlayın.
Sail Med, Lagoon 50 yelkenli katamaranı kaptanlı olarak kiralanmaktadır.Katamaranlarımız titizlikle bakıma tabi tutulmakta ve güvenlik, tekne içi özellikler, konfor, stil en ust seviyededir ve performans nedeniyle seçilmiştir. Yelkenleri açın veya varış noktaları arasında keyifli bir yolculuğun tadını çıkarın; bunların hepsi bir yelken tatilinde mümkün.

Lagoon 500 (Zee)
M/S Catamaran Lagoon 500 (Zee) katamaranı yalnızca mürettebatlı olarak kiralanmaktadır. Özel günleri kutlamak veya gerçek konfor ve tarzda yelken açmak isteyen aileler ve gruplar için ideal seçimdir. Dünyanın en popüler yelkenli katamaranlarından biri olduğu kanıtlanmış Lagoon’un yenilikçi tasarımı, 4 geniş en-suite kabini, yaşam alanları ve güneşlenme alanları teknede yaşamı bir esinti haline getirir.Her şeyi tamamen size özel hazırlanmış düğün ya da balayı kaçamağı! Katamaranımız, önceden belirlenen güzergahlar, ozel diyet gereksinimleri ile günlük, haftalık ve özel olarak kiralanabilir.

    İletişim Bilgileri
    Scan the code